CZ EN

Orangeguard

Bezpečnost a zábava na horách

Na základě našich mnohaletých zkušeností s výrobou finálních produktů z PUR a PE materiálů uvádíme na trh speciální výrobkovou řadu pod novou obchodní značkou OrangeGuard ®.

 
Výrobky této značky jsou rozděleny do čtyř základních produktových kategorií:
 

OrangeGuard® Sport

Výrobky pro zvýšení bezpečnosti sjezdových lyžařských tratí ve formě ochranných matrací svislých konstrukcí lanovek, zasněžovacích zařízení a dalších umělých či přírodních překážek. Výrobky jsou svou konstrukcí a použitými materiály určeny zejména pro použití v extrémních zimních podmínkách, využití však najdou i pro ochranu vyznavačů extrémních sportů v průběhu celého roku.
 

OrangeGuard® Kids Game

Výrobky s originálním designem určené pro vybavení dětských lyžařských školek. Výrobky jsou určeny pro děti od 3 let věku a jejich konstrukce je přizpůsobena širokému využití pro odpočinek i aktivní hru.
 

OrangeGuard® Kids Sport

Výrobky z PUR a PE materiálů určené pro zábavnou a nenásilnou výuku lyžování v dětských lyžařských a snowboardových školkách.
 

OrangeGuard® Kids Indoor

Výrobky určené pro vybavení odpočinkových zón a dětských koutků. Výrobky jsou vhodné pro děti od 1 roku věku a jejich konstrukce je přizpůsobena širokému využití pro odpočinek a aktivní hru. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné, potahové látky v nehořlavé úpravě splňují podmínky použití ve veřejných prostorách.
 
Pro bližší informace o produktech OrangeGuard® navštivte www.orangeguard.cz
 

Značky