CZ EN

O nás

Společnost SINFO, spol. s r.o. zahájila svoji činnost v květnu 1994. Byla založena jako společný rakousko-český podnik - je součástí nadnárodního koncernu pro výrobu a zpracování polyuretanových pěn EUROFOAM.
EUROFOAM je největším producentem lehčených polyuretanových pěn v Evropě a druhým největším výrobcem těchto materiálů na světě. Zakladateli EUROFOAMU jsou dva tradiční evropští výrobci PUR, firma GREINER Holding AG z Rakouska a firma RECTICEL S.A. z Belgie.
 
Současně se zpracováním PUR pěn se firma v posledních deseti letech intenzivně věnuje zpracování PE pěn. Disponujeme širokou škálou PE pěnových materiálů od všech významných světových výrobců, jako jsou SEKISUI ALVEO, ZOTEFOAMS, BASF SE, UFM Bt., PALZIV, TROCELEN, NOVOSTRAT, EPOLI a další. 

Průběžně firma realizuje dlouhodobý strategický záměr postupné orientace na produkci finálních výrobků s vysokou přidanou hodnotou, technicky a technologicky náročnou výrobu, současně s využitím nových kvalitnějších materiálů a nových technologií pro jejich zpracování. Postupně posilujeme naší pozici v segmentu zpracování technických pěn a PE pěn a to zejména v oblasti konstruovaných a speciálních obalů a dalších technických aplikací.
 
Za dobu své existence jsme vybudovali pevné základy, na kterých stále v dobrém tempu stavíme prosperující firmu s budoucností. Vybudovali jsme síť odběratelů, která se neustále rozrůstá o nové zákazníky, jež si získáváme kvalitními materiály, pružnou výrobou, skvělým servisem a v neposlední řadě, jelikož vývoj i v této oblasti jde neustále kupředu, nabídkou nových materiálů. Máme kvalitní zázemí v podobě odborně způsobilých zaměstnanců a moderních technologií, které používáme ve výrobě a v podpoře našich dodavatelů, spolu s kterými jsme schopni vyrobit a dodat našim zákazníkům právě to, co po nás požadují.
 
 

 

Značky